Темні владики в Overlord: Fellowship of Evil
Компанія Codemasters анонсувала Overlord: Fellowship of Evil! Вони опублікували ролик, який показав, що було раніше в серії Overlord і що нас чекає далі. Події Overlord: Fellowship of Evil розвиваються після смерті попереднього Владики. Гравці беруть під своє керування одного з чотирьох Netherghūls — нежить, слуги темних мистецтв, одержимі завоюванням світу, пожирачі усього доброго. У грі будуть різного роду головоломки, підземелля та інші ґеймплейні особливості. Відомо, що буде присутня функція локального та онлайнового кооперативу. Більше подробиць про гру очікуйте згодом в нас на сайті.
Реліз заплановано на цей рік для PS4, Xbox One та PС.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!










